Het is niet te vinden op de site van de Persistence Tour, maar Walls Of Jericho kan volgens bookingkantoor Gordeonmusic toegevoegd worden aan de line-up. Dit zou dus betekenen dat de band klaar is met de pauze die ze hadden. Het is op zich ook wel logisch, aangezien het side-project van Candance met haar man Frankie van Death Before Dishonor op dat moment ook niet kan doorgaan. Dit komt omdat Death Before Dishonor dan zelf ook weer aan het touren is.
De Persistence Tour zou hierna nog één naam moeten bevestigen en wordt gehouden op 20 Januari in Brielpoort en op 29 Januari in Tilburg. Kaarten zijn al verkrijgbaar en kosten €30,-
Een beetje usual suspect bij dit soort dingen en ik ben niet zo'n fan van haar stemge(mis)bruik, maar toch leuk altijd.....met oordoppen in. En met Suicidal erbij ben ik er sowieso.