Matthew Herbert met One Pig Live op STRP
02/09/2011 - Door: JT1990 - Bron:
Toen het nieuws bekend werd dat Matthew Herbert aan een nieuw studio project werktte, had de PETA zijn werk al veroordeeld. Voor zijn nieuwe project filmt hij namelijk een levend varken van begin tot het eind. Zo is de geboorte te zien, maar zijn dood niet omdat de Engelse wet dit niet toestaat.
Zo heeft hij het varken zelf geslacht, klaar gemaakt en opgegeten. Daarnaast heeft hij van bijna elk stuk van het dier wel iets gemaakt. Zo maakte hij onder andere een drum, kaarsen, meerdere soorten verf en zelfs een nieuw instrument dat door middel van het bloed kan spelen.
Live vertelt hij het verhaal over het varken door middel van beelden en muziek door zichzelf en zijn band. De band speelt alleen op instrumenten die afkomstig zijn van het varken zelf. Ook zal hij op het podium gedeeltes klaarmaken. Hij staat op 18 november in het Klokgebouw te Eindhoven.
Het STRP festival wordt van 18 tot 27 september gehouden in het Klokgebouw in Eindhoven. Dit festival draait om muziek, kunst en technologie.
Meer nieuws
Reacties:
Laat de volgende reacties zien:
ReagerenHet is mogelijk op dit nieuws te reageren. Je moet hiervoor wel eerst even inloggen.
|