Metallica, Slayer, Machine Head, Mastodon, The Baseballs, Within Temptation, Lamb of God, Dimmu Borgir, Killswitch Engage, Opeth, Trivium, Hatebreed, Schandmaul, Oomph, Lagwagon, August Burns Red, Devildriver en The Answer zijn de eerste namen voor NovaRock in Oostenrijk. Metallica zal net als op Download en Rock Am Ring het gehele Black album spelen.Het nog vrij jonge festival is van start gegaan in 2003 en heeft sindsdien grote namen als Rage Against the Machine, Metallica, Audioslave, System of a Down en Pearl Jam het podium zien betreden.
De kaartverkoop voor dit festival is al enige tijd gestart, maar de Early Bird actie is nu voorbij. Combikaarten gaan nu in plaats van €109,- weg voor €122,-.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

EERSTE NAMEN [PIAS] NITES BELGIËTerwijl de eerste editie in Nederland bijna plaatsvindt, komt de Belgische...

METALLICA TWEEDE HEADLINER ROCK AM RING Ze waren eerder al bevestigd voor Download festival en het gerucht ging al...
REACTIES
Sjoerd92
Allemaal door naar GRASPOP! vooral de eerste 4 namen! daar zou ik intens gelukkig van worden!
Damn! anders moet ik daar heen (:
joslittel
thijsvdplas schreef:
The Baseballs past perfect in dit rijtje^^
Dat dacht ik dus ook! Prima act om je overtollige lauwe bier tegen aan te gooien..
Hansie25 Zijn hier nou ook dagkaarten verkrijgbaar, of alleen weekendtickets. Vind wel een nadeel dat ze maar 2 podia hebben.
knakworst
thijsvdplas schreef:
The Baseballs past perfect in dit rijtje^^
Ja...inderdaad :')
@Marc Iemand hier al ervaring mee? Lijkt me nl wel een leuk festival met een nu al sterke line up
Megalomaniac
Hansie25 schreef:
Zijn hier nou ook dagkaarten verkrijgbaar, of alleen weekendtickets. Vind wel een nadeel dat ze maar 2 podia hebben.
Hoezo een nadeel. of overlappen ze elkaar. Anders kan je juist lekker alles zien, hoef je geen keuzes te maken
Siego
joslittel schreef:
thijsvdplas schreef:
The Baseballs past perfect in dit rijtje^^
Dat dacht ik dus ook! Prima act om je overtollige lauwe bier tegen aan te gooien..
harder zuipen
Lennart-Slayer
Ik ben dit jaar voor het eerst op NovaRock geweest ivm stage in Oostenrijk.
En heb besloten om volgend jaar niet terug te komen. Mits het festival een HEEELEE goede line up heeft.
En ja hoor, het ziet er naar uit dat ik deze zomer naar Oostenrijk ga om een bezoek te brengen aan NovaRock.
maximilian @ lennart-slayer en waarom zou je niet terug komen? slecht georganiseerd? te druk? te duur? ben opzoek naar een nieuw festival om heen te gaan dus ben wel benieuwd.
@Marc
maximilian schreef:
@ lennart-slayer en waarom zou je niet terug komen? slecht georganiseerd? te druk? te duur? ben opzoek naar een nieuw festival om heen te gaan dus ben wel benieuwd.
Ik ook, maar ik begrijp dat je dus wel weer gaat. Je stage was gewoon niet leuk ;-)
Lennart-Slayer
Ik ben alleen naar dit festival gegaan, maar voordat ik mijn tent had opgezet zat ik alweer bier te drinken bij de overburen.
Het festival is erg groot, 2 podia's met verder een draaimolen en een bungeejump. verder is er vrij weinig te doen.
De line up is heel erg goed alleen zul je wel 3 uur van tevoren bij het voorste vak moeten wachten om de headliners goed te zien.
Ook is de grond een grote stof benden, De echte NovaRock gangers dragen mondkapjes in de moshpits. deze zijn trouwens wel ziek groot op NovaRock.
op een 40 minuten lopen naar de enigste water kraan op de camping, en de Dixi hokjes zonder Pleerollen is dit toch wel een leuk festival. Erg warm, Goede Line up. Maar hou er rekening mee dat de voedsel prijs iets hoger ligt als een gemiddeld festival.
Als iemand vragen heeft over dit festival mag je altijd even mailen of iets.
aangezien ik in die 3 dagen tijd GEEN Nederlander heb gezien.
crusader
Siego schreef:
joslittel schreef:
thijsvdplas schreef:
The Baseballs past perfect in dit rijtje^^
Dat dacht ik dus ook! Prima act om je overtollige lauwe bier tegen aan te gooien..
harder zuipen
Overtollig,lauw,gooien??? Siego heeft helemaal gelijk
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.




