Na de vele aankondigingen tijdens de persconferentie is er weer een naam toegevoegd aan het affiche van Pinkpop. Met nog zo'n 3 maanden te gaan wordt nu de Tom Odell toegevoegd aan de Pinkpop line-up. De Britse singer-songwriter begeleidt zichzelf op de piano en staat inmiddels bekend om zijn melancholieke liedjes. Naast Pinkpop staat Tom Odell dit jaar ook op Haldern Pop en het Amsterdamse Indiestad.Hier vind je een overzicht van de complete Pinkpop 2013 line-up.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

24 NAMEN BEVESTIGD VOOR SZIGETSziget heeft vandaag een hoop namen bekend gemaakt, wel 24 om precies te...

SKIP & DIE NAAR SZIGET FESTIVAL Vandaag werd bekend gemaakt dat Skip & Die optreedt op het Sziget...
REACTIES
romy74
Hansie25 schreef:
Leuk zo'n singer/songwriter, die staan er nog niet dit jaar.
je haalt me de woorden uit mijn mond
Ron1984 Dat er (te) veelstaan dit jaar - ja. Maar we zitten ook een beetje in een pop-singer/songwriter stroming in de muziek. Allemaal heel nietszeggend en heel dertien-in-een-dozijn. Wel leuke liedjes af en toe, maar allemaal snel weer vergeten. Maar het is nu eenmaal populair, dus is het wel logisch dat het op Pinkpop staat.
musicforever Nou ik vind Tom Odell wel echt bijzonder en niet zomaar dertien in een dozijn!! Ik ben blij dat ie komt in elk geval!
Ron1984 Over smaak valt niet te twisten. ;) Maar ik blijf bij mijn punt wat betreft de singer-songwriter revival als geheel. :)
tweedehans Nondeju, pinkpop boekt echt alleen nog maar van die artieste/bands die 1 hit op 3fm hebben gehad het afgelope jaar en voor de rest gewoon echt niet zoveel voorstellen. Passenger, Ellie Goulding, kodaline en nu deze dude weer. Tergend hoeveel de organisatie zich laat beinvloeden door 3fm.
vidaloca
Tja ze hebben t 3 fm podium niet voor niets!
Maar je bent niet verplicht om te gaan...
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.

