Paaspop maakt nieuwe namen bekend
13/01/2009 - Door: Everybody_Gets_Hurt - Bron: Paaspop
Het Paaspop festival dat in het Brabanse Schijndel gehouden word heeft weer een aantal bands en dj's toegevoegd aan de line up.
Milow, Guus Meeuwis, Alain Clark en De Dijk zijn toegevoegd aan het rijtje acts voor de Main Stage en in de Masters Of Rock mag Peter Pan Speedrock wederom zijn opwachting maken. Joris Voorn, Chris Liebing en Len Faki zijn de nieuwe namen voor de Dance area en met Freek de Jonge & Ocobar krijgt het theaterprogramma ook een stevige impuls. De presentatie op de Main Stage en de Masters Of Rock is net als vorig jaar in handen van Dennis Weening.
Meer nieuws
Reacties:
Laat de volgende reacties zien:
Lekker bezig! Maar wel jammer, De Dijk en Guus Meeuwis stonden er afgelopen jaar ook al. Nou is Guus nooit erg voor een 2e keer en al helemaal niet op Paaspop. :P Maar De Dijk is voor mij 1 keer genoeg, wellicht voor anderen wel weer interessant. :)
Nou haal ik De Dijk met Blof door elkaar...lekker bezig zeg haha. Ben wel benieuwd hoe zij live zijn. :)
Niet echt spectaculair deze namen. Peter Pan Speedrock is wel vet maar natuurlijk geen verrassing want het is de huisband van paaspop. Guus Meeuwis vond ik vorig jaar echt vet dus hopen dat dat dit jaar ook weer het geval is. Milow had ik stiekem wel verwacht. Opzich redelijk wat gelijkenissen met Dauwpop dus dan laat ook gelijk de Infadels maar komen ;)
Meneer de paashaas zal er zeker weer zijn.. :) Al 2 jaar aanwezig en ik zal er voorlopig niet weggaan
Weinig verrassingen. Ben benieuwd of er nog echte buitenlandse toppers worden toegevoegd!
Guus is wel een instant party
Chris Liebing vet!!
de dijk ook gaaf
Marz667 schreef:
gaap
Idd, gaap.... zo'n voorspelbare programmering!
Beetje standaard allemaal hey, maarja, nog even geduldig de rest van de namen afwachten :)
extrema heeft anders wel een fckng dikke programmering
barbar schreef:
Komen er nog hoofdacts?
Ja ongeveer nog 5. Op paaspop stonden de afgelopen jaren iedere keer 11 namen op de main stage geprogrammeerd. En nu staan er al 6 dus tel maar uit ;)
Ja maar dat zijn niet echt grote namen.
Ik bedoel eigenlijk; komen er nog goede afsluiters.
Dat zal denk ik een kwestie van afwachten zijn :P
barbar schreef:
Ja maar dat zijn niet echt grote namen.
Ik bedoel eigenlijk; komen er nog goede afsluiters.
Paaspop is een festival met vele muieksoorten en dus vele artiesten. Zie hierdoor maar eens een 'afsluiter' te vinden. Within Temptation is het de afgelopen 2 jaren geweest, en dat was echt crap. Kijk wat er al in de extrema staat, dat is ook niet verkeerd.
Komt bij dat Paaspop vooral gezellig is :-D
Aan het overgrote deel van de reacties te lezen zijn we in Nederland wel een stel verwende mensjes geworden, tjeez.
'Bekekend' overigens veranderd in 'bekend'.
Wow, de paashaas, als in de paashaas hiernaast op paaspop 2007
<--
Da zou echt grappig zijn!
Ik vind het tot nu toe echt een prima programma, en sowieso een geweldig, sfeervol, gemoedelijk begin van het festivalseizoen!
Yeah, R&R!!
Gas_dr_op! schreef:
Wow, de paashaas, als in de paashaas hiernaast op paaspop 2007
<--
Da zou echt grappig zijn!
Ik vind het tot nu toe echt een prima programma, en sowieso een geweldig, sfeervol, gemoedelijk begin van het festivalseizoen!
Yeah, R&R!!
No fokking way day ben ik.. :| haha is dat ff lachen...
Stofje schreef:
Aan het overgrote deel van de reacties te lezen zijn we in Nederland wel een stel verwende mensjes geworden, tjeez.
Klopt. Vindt het niet erg om op muzikaal gebied verwend te zijn!
het lijkt me kei gaag worden, al is het alleen al om alle oude bekende weer te zien/
ReagerenHet is mogelijk op dit nieuws te reageren. Je moet hiervoor wel eerst even inloggen.
|