Metallica keert volgend jaar weer terug naar Landgraaf. De organisatie van Pinkpop maakt vandaag bekend dat de Amerikaanse band het festival afsluit in 2014.Het optreden, dat deel uitmaakt van de 'By Request'-tour, komt niet helemaal als een verrassing. Een Franse radioshow verklapte de komst van de band al.
Pinkpop vindt plaats van 7 tot en met 9 juni. Het volledige programma wordt 12 maart bekendgemaakt. De voorverkoop start op 15 maart.
Dit soort nieuws elke week in je mailbox?
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

OOK ROCK WERCHTER KRIJGT METALLICATegelijk met de aankondiging dat Metallica op Pinkpop speelt, bevestigt ook...

PIXIES NAAR BEIDE PRIMAVERA-FESTIVALS Eerder vandaag werd al bekend dat Pixies op Best Kept Secret speelt, maar...
REACTIES
ilcapitanoro.. Er zal wel weer een hoop kritiek komen, maar ik vind het een lekker begin
0
KingRichard Chapeau Jan, chapeau ... In theorie zou ik ze nu dus 2 keer kunnen zien ... Hmm ... Eens even over nadenken!
0
REAGEREN
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.


