
In tegenstelling tot de vorige editie staan er ook op de vrijdagavond al bands op de bühne van Fields of Rock. Meer nieuws over de artiesten en de start van de voorverkoop volgt snel verteld de organisatie, wij houden jullie op de hoogte!
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

METALLICA OP PINKPOP 2008Gratis krant Metro bericht vandaag dat de Amerikaanse metalband Metallica de...

AGENDAINFO AWARDS 2007 VAN START! Vandaag is het zover. De nominatieronde van de Agendainfo Awards 2007 is van...
REACTIES

GuinnessDrums
En we kunnen nu dus ook verwachten dat de prijs 50 euro omhoog gaat -_-'
als ze dat leuk weten te houden ben ik er wel bij, want namen boeken...dat kunnen ze wel :P

Paddo Lol zeker 190 euro voor een kaartje. En als je dan met de camper gaat zeker ook nog 35 euro extra omdat je met de camper bent...

Obey-Your-Ma.. chill! :D doe maar als headliners Iron Maiden, Judas Priest en Metallica xD (aangezien die dan alle 3 op tour zijn ;)) nja wel beter dat et 3 dage is :D

Spike13
Oeps , ik ververs de pagina en prompt nog een keer gepost.
Priest ja! Maiden & Metallica hoeft niet zo nodig. Doe maar veel bands die er nog niet gestaan hebben. Ook op tour o.a. In Flames , Saxon , Kreator , Sodom , Whitesnake , Testament , At The Gates , Carcass , Ministry.

Obey-Your-Ma.. ik denk dat Whitesnake dan voor Arrow kiest.. (net als in 2006)

jos_theboss22 laten ze dan wel wat meer bands doen zoals ze op wacken hebben want voor al die ouwe knakers ga ik niet heen dan kies ik veel liever voor wacken.

kastanjekiller
jos_theboss22 schreef:
laten ze dan wel wat meer bands doen zoals ze op wacken hebben want voor al die ouwe knakers ga ik niet heen dan kies ik veel liever voor wacken.
same here
dat ze gwn supper harde bands boeken man

Obey-Your-Ma.. ga dan gwoon naar Wacken jongens!! xD FOR heeft zich altijd al best veel gericht op de oude garde.. ik ben dr persoonlijk heel blij mee.!!

darkjustice-.. Fucking chill:D Laat Metallica inderdaad maar kome. wil ik nu wel es zien in de openlucht:D

Lenny
Dit jaar waren stonden veel bands zowel op FoR als op Graspop, maar FoR had ook heel wat leuke bands die niet op Graspop stonden. Ben toen alleen naar Graspop geweest.
Ik hoop dat in 2008 op FoR niet weer allemaal toffe bands staan die niet op Graspop komen want twee van zulke festivals 1 week na elkaar is echt te duur.

Kwadi
kastanjekiller schreef:
jos_theboss22 schreef:
laten ze dan wel wat meer bands doen zoals ze op wacken hebben want voor al die ouwe knakers ga ik niet heen dan kies ik veel liever voor wacken.Kom je toch niet?
For 3 dagen is top!
same here
dat ze gwn supper harde bands boeken man

leaked
Paddo schreef:
Lol zeker 190 euro voor een kaartje. En als je dan met de camper gaat zeker ook nog 35 euro extra omdat je met de camper bent...
nou zou me niks verbazen. voor mij gewoon graspop. wel zo goedkoop vergeleken met andere festivals en vaak toffe line-up

Ventje
jos_theboss22 schreef:
laten ze dan wel wat meer bands doen zoals ze op wacken hebben want voor al die ouwe knakers ga ik niet heen dan kies ik veel liever voor wacken.
Daar is Waldrock voor naturlijk. Eén dag 3 podia en veel meer soorten metal. Nog altijd het festival van het jaar. En ze gaan dit jaar weer groter uitpakken dan orig jaar heb ik vernomen.

Obey-Your-Ma..
Ventje schreef:
jos_theboss22 schreef:
laten ze dan wel wat meer bands doen zoals ze op wacken hebben want voor al die ouwe knakers ga ik niet heen dan kies ik veel liever voor wacken.
Daar is Waldrock voor naturlijk. Eén dag 3 podia en veel meer soorten metal. Nog altijd het festival van het jaar. En ze gaan dit jaar weer groter uitpakken dan orig jaar heb ik vernomen.
whaha ja dat mag ook wel!!!! Waldrock is dying! xD blijft nix meer van over man.. dit jaar fuckin Within Temptation als headliner.. :S terwijl paar jaartjes terug Iron Maiden er stond.. ;)

Cam
Als jij de afgelopen 2 jaar op Waldrock bent geweest zou je weten dat Waldrock alles behalve op sterven ligt!
Super gezellig festival met leuke afwisselende bands!

Obey-Your-Ma.. al me vrienden gaan elk jaar heen ;) ik heb er dus genoeg verhalen van gehoort... maar kijk eens een keer naar die line-up man!! en vergelijk het met de rest van de festivals.. alleen de vaste klanten gaan nog heen.. ik wil klinkende namen voor 50 euro niet "gezellig festival met leuke bandjes..." xD

Ventje
Je moet er eerst maar eens gaan kijken. Als je grote namen wilt zien dan moet je naar FOR ja. Voor de interresante bands en de mooie gemoedelijke sfeer moet je naar Waldrock. En over dying festivals gesproken. For was toch ook een gigantische flop. 30 à 40000 man over 2 dagen met zo'n line up op die k** locatie.
For in Nijmegen dat was prachtig. Eén dag met 25 topbands op de mooiste locatie van Nederland. Hopelijk gaat Mojo dat weer inzien.

Lenny In 2006 was dat nog prima gelukt hoor! Dit jaar hadden ze juist moeite met zulke namen boeken door FoR!!! FoR is van Mojo en Waldrock is 50% van Mojo, en Mojo heeft Waldrock laten stikken door alle bands op FoR te zetten omdat zij met FoR meer konden verdienen.

eric_maiden
super gaaf dat het 3dagen is! ik ga der sowieso weer heen. tis 10km van me huis vandaan dus=P
Hopelijk komt Iron Maiden weer dan vink alles best.

Obey-Your-Ma.. @Lenny; ja precies dus ga ik naar FOR en niet naar Waldrock ;) en Ventje: ik vind niet dat het weer 1 dag moet worden.. heeft tog heel iets anders als 2 of 3 dagen muziek.. ik houd van meerdaagse festivals.. gwoon een weekendje 1 groot feest :D

Henkendehenk FOR was dit jaar geweldig! grote namen en meerdaags. 2008 wordt vast ook weer groots, anders zouden ze het niet 3 dagen doen;)

Wrong Metallica, Iron Maiden, Judas Priest.. dat zal het wel ongeveer worden :)

darkwaters
Obey-Your-Master schreef:
Ventje schreef:
jos_theboss22 schreef:
laten ze dan wel wat meer bands doen zoals ze op wacken hebben want voor al die ouwe knakers ga ik niet heen dan kies ik veel liever voor wacken.
Daar is Waldrock voor naturlijk. Eén dag 3 podia en veel meer soorten metal. Nog altijd het festival van het jaar. En ze gaan dit jaar weer groter uitpakken dan orig jaar heb ik vernomen.
whaha ja dat mag ook wel!!!! Waldrock is dying! xD blijft nix meer van over man.. dit jaar fuckin Within Temptation als headliner.. :S terwijl paar jaartjes terug Iron Maiden er stond.. ;)
Waldrock gaat nooit dood!
Maar aangezien onze grote vrienden van mojo alle grote bands naar FOR pompen blijft er voor waldrock minder over.Waldrock heeft gewoon minder budget daardoor maar daar hadden ze vorig jaar geen last van aangezien ze aardig winst hebben gemaakt.En om nou altijd iron maiden te gaan kijken gaat ook vervelen.
Gelukkig is er nog een true metal festival van die grote in nederland.

arkeboost
Idd metallica op Pinkpop, Pinkpop is de laatste jaren weer lekker aan het terug komen OLD SCHOOL, ik neen aan dat als ratm en metallica en de foo fighters komen. De 16 jarige tokiohotel kutjes wel weg blijven. FOR was idd een super koele dag in nijmegen, een dag waar de charme van een 1 dags festival super goed naar voren kwamen. FOR 3 dagen is over de top niet verstandig, kwaliteit gaat verloren.
Ik zeg P I N K P O P
gR

Obey-Your-Ma.. ik zeg F*CK PINKPOP!! het is letterlijk Sad But True dat 'tallicA op Pinkpop komt!! :S

Spike13
arkeboost schreef:
FOR 3 dagen is over de top niet verstandig, kwaliteit gaat verloren.
????????????
Waar baseer jij dit op?!
1 , 2 of 3 dagen maakt geen fuck uit. Ze moeten alleen wat meer bands boeken.
Kijk eens hoeveel goeie bands er dit jaar stonden.

Obey-Your-Ma.. precies ja.. dan krijg je alleen maar meer bands..:) beter tog? xD alleen ik denk dat hij dacht aan het budget en dat je dan 3 dagen kleinere bands hep als 1 dag.. alleen neem ik aan dat het niet zo gaat bij Mojo (A)

tbeest Niet helemaal verwacht FoR dit jaar eigenlijk, goed nieuws..., hopelijk wat minder ouwe l** bands als headliners.

Obey-Your-Ma.. waarom? xD de oude garde weet je teminste zeker dat je kwaliteit gaat krijgen! (tenzij je Ozzy heet natuurlijk.. xD)

Esje
eh...nou moet ik zeggen dat ik een paar jaar geleden toch verrast was hoe black sabbath nog kon rocken op die leeftijd. Ozzy had haas al z'n tekst onthouden...!
Metallica daarentegen moest in datzelfde jaar Frantic 3 keer inzetten voordat 't lukte :o)

henkvalk Ik vond alleen de organisatie niet best dit jaar op FOR, hopelijk dit jaar beter. Ozzy stelt niet veel meer voor, het is dat hij goede muzikanten om zich heen heeft, anders was het al lang klaar.

Obey-Your-Ma.. ja dan heb je het over Zakk Wylde neem ik aan..? die bassist stond ook als een zak patat te spelen.. laat Rob Trujillo weer terugkeren naar Ozzy!! :D

Rbips Organisatie FOR niet best ? Enige minpuntjes vond ik dat het niet zo lang door gaat 's nachts en dat zondagochtend de ingang een beetje laat open ging (we wilden ruim op tijd voor Volbeat zijn)

dreamofathea..
GuinnessDrums schreef:
En we kunnen nu dus ook verwachten dat de prijs 50 euro omhoog gaat -_-'
als ze dat leuk weten te houden ben ik er wel bij, want namen boeken...dat kunnen ze wel :P
Ja, maar het moet een keer ophouden vind ik, festifals bezoeken is niet meer voor hippy's tegenwoordig, festifals bezoeken is alleen nog voor de rijke mensen weggelegd. Niet meer voor de studenten. Dit vind ik heel jammer. Ik vind het heus niet erg om veel geld te betalen, zolang het maar in de handen komt van de bandleden die ik bewonden, en niet in de pocket van een of andere MOJO-magnaat die geen verstand heeft van muziek maar wel van winst maken.

dreamofathea..
Waarom komt FOR. altijd zo laat met z'n lineup? Dit jaar kwamen ze ook 'pas' in januari met de eerste namen. Eigenlijk is dit een schreeuw van smart, beter een paar goede namen en bevestigd dan dat ze de namen weer moeten cancellen.
(zie Wâldrock 2 jaar geleden: oa. DRAGONFORCE werd daar geschrapt wegens onmacht(?))

dreamofathea..
darkwaters schreef:
Obey-Your-Master schreef:
Ventje schreef:
jos_theboss22 schreef:
laten ze dan wel wat meer bands doen zoals ze op wacken hebben want voor al die ouwe knakers ga ik niet heen dan kies ik veel liever voor wacken.
Daar is Waldrock voor naturlijk. Eén dag 3 podia en veel meer soorten metal. Nog altijd het festival van het jaar. En ze gaan dit jaar weer groter uitpakken dan orig jaar heb ik vernomen.
whaha ja dat mag ook wel!!!! Waldrock is dying! xD blijft nix meer van over man.. dit jaar fuckin Within Temptation als headliner.. :S terwijl paar jaartjes terug Iron Maiden er stond.. ;)
Waldrock gaat nooit dood!
Maar aangezien onze grote vrienden van mojo alle grote bands naar FOR pompen blijft er voor waldrock minder over.Waldrock heeft gewoon minder budget daardoor maar daar hadden ze vorig jaar geen last van aangezien ze aardig winst hebben gemaakt.En om nou altijd iron maiden te gaan kijken gaat ook vervelen.
Gelukkig is er nog een true metal festival van die grote in nederland.
mee eens, maar zou het niet eens zalig zijn voor de organisatie van Wâldrock (en voor mij want ik woon in Burgum zelf) om Iron Maiden weer terug te laten komen volgend jaar, gewoon als klapper. De kans is groot dat ze Nederland ook aandoen in hun tour, waarscheinlijk pakken ze dan F.O.R. weer, maar laat ze dan naar Wâldrock gaan, gewoon om te bewijzen dan Wâldrock écht niet dood is.

dreamofathea..
Wrong schreef:
Metallica, Iron Maiden, Judas Priest.. dat zal het wel ongeveer worden :)
zelfs nu Metallica op pinkpop staat?
ik hoop dat je gelijk hebt
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.