Bazar Bizar 2009

za
27
jun

Bazar Bizar 2009

Rotterdam, Nederland

Op zaterdag 27 juni 2008 vindt in de Wolphaertstraat, Rotterdam - Charlois de 2e editie van Bazar Bizar plaats. Een kunst en muziekmarkt waar meer dan 30 bekende en minder bekende kunstenaars en vormgevers hun kunst en objecten gaan verkopen.

Tientallen marktkramen met o.a. kleding, knuffels, live zeefdrukken, sieraden, schilderijen en nog veel meer. Tevens zullen er kramen te vinden zijn met nieuwe en 2e hands lp’s, cd’s en dvd’s. Verder een eetcafé, ‘showroom’ dj’s en een afterparty.

Deelnemers zijn onder andere: Flying Colours, Stichting Scrap, WORM.shop, Rob Kemerink, Andergrond, Maartje Dijkstra, De Katoenfabriek en nog vele andere.

Markt: 12:00 tot 18:00 uur
Afterparty: vanaf 20:00 uur

Bazar Bizar 2009 heeft al plaatsgevonden

Let op! Bazar Bizar 2009 eindigde op zaterdag 27 juni 2009. Dat is 6200 dagen geleden.

FESTIVAL GRATIS

Dit festival was gratis toegankelijk.

Bevestigde artiesten


REISINFORMATIE

Openbaar vervoer: bus 44 halte Dorpsweg, loop dan rechtsaf de Katendrechtse Lagendijk in. Dan steek je de weg over en loop je rechtdoor de Wolphaertstraat in.

ZO WAS HET WEER OP Bazar Bizar 2009

Benieuwd wat weer was tijdens Bazar Bizar in 2009? Volgens Openweathermap waren dit de weersomstandigheden in Rotterdam tijdens Bazar Bizar 2009.

za
27
jun
Ochtend lichte regen 19 ℃
Middag zware regenval 22 ℃
Avond mist 19 ℃
Min: 16.6 ℃, Max: 22.1 ℃ , 12.7 mm neerslag

LEDEN DIE HIER NAAR TOE ZIJN GEWEEST

HISTORIE

Bazar Bizar 2014

Bazar Bizar 2013

Bazar Bizar 2008