Nacht van de Kaap 2010

za
04
sep

Nacht van de Kaap 2010

Rotterdam, Nederland

De Nacht van de Kaap is een live muziekfestival dat de historische en legendarische tijden van Katendrecht als zeemanskwartier en uitgaansgebied laat herleven. Het festival vindt plaats in diverse horecagelegenheden die nog de sfeer uitademen van weleer.

Katendrecht was tot aan de jaren zeventig een plek waar de kroegen een ontmoetingsplaats waren voor bewoners, zeelui, studenten en 'stappers' uit de stad. Er was tot diep in de nacht vertier. Dat gevoel zal De Nacht van de Kaap weer oproepen.Voor 1 nacht is Katendrecht weer zoals vroeger

Het festival is grotendeels gratis toegankelijk. Echter, voor "Ik zie de haven al; Ode aan Jaap Valkhoff en het"Grootste Danspaleis van Nederland" met onder andere: Sven Hammond Soul & Merdan Taplak wordt er entree geheven.

Nacht van de Kaap 2010 heeft al plaatsgevonden

Let op! Nacht van de Kaap 2010 eindigde op zaterdag 04 september 2010. Dat is 5759 dagen geleden.

Bevestigde artiesten


REISINFORMATIE

nog niet bekend

ZO WAS HET WEER OP Nacht van de Kaap 2010

Benieuwd wat weer was tijdens Nacht van de Kaap in 2010? Volgens Openweathermap waren dit de weersomstandigheden in Rotterdam tijdens Nacht van de Kaap 2010.

za
04
sep
Ochtend zeer lichte bewolking 13 ℃
Middag licht bewolkt 18 ℃
Avond onbewolkt 14 ℃
Min: 9.7 ℃, Max: 18.4 ℃

LEDEN DIE HIER NAAR TOE ZIJN GEWEEST

HISTORIE

Nacht van de Kaap 2014