Rapporteer een reactie van een gebruiker echt niet kan

Gebruik dit formulier om een reactie van een gebruiker onder de aandacht van de Podiuminfo / Festivalinfo redactie te brengen, die echt niet kan of niet goed werkt. Vul onderstaand formulier zo volledig mogelijk in. De Festivalinfo/Podiuminfo/Cabaretinfo redactie zal je zo snel mogelijk naar deze melding kijken.
STAP 1/3: BETREFFENDE DE GEBRUIKERS-REACTIE
Door:
skraggy
Reactie :
Met Graspop is het kleine nederland en belgie goed voorzien en blijft er weinig ruimte over.
Voor de mensen die nu zeggen dat het allemaal ook wel met wat kleinere bands mag zou ik zeggen kijk eens rond hier!
Als je de reacties leest op diverse festivals ie het een hoop gezeur op acts die niet goed genoeg zijn!
Zo werd bv ook de vorige editie van Graspop als een mindere editie gezien omdat er niet drie dagen een grote traditionele headliner stond.
Wat betreft de kosten voor een festival maakt het niet eens zoveel uit of er een topper of subtopper headliner is, de grote kosten zitten in infrastructuur aanleggen zoals podia, electra, water, omheining, sanitaire voorzieningen en dan nog zaken als personeelskosten en tereinhuur.
die b.v. 30.000 verschil in gage tussen band A en band B vallen daarbij in het niet.
Als Metallica er tegenwoordig voor kiest om op mainstream festivals te spelen en AC/DC perse op hun eigen voor hen ontworpen podium willen spelen houdt het op.
Er komt meer bij kijken dan ff een paar bandjes bellen.....
STAP 2/3: INFORMATIE OVER JOU EN REDEN VAN REPORT:
Met deze informatie kan Festivalinfo bij onduidelijkheden contact met je opnemen. Je email-adres zal niet voor andere doeleinden gebruikt worden.
Jouw naam:
Jouw email-adres:
Reden van report: Geef zo goed mogelijk aan wat er volgens jou mis is
STAP 3/3: SCHRIJF DE CODE OVER:
Voordat je het report kunt versturen, dien je deze korte code over te schrijven. Dit moeten we helaas van je vragen omdat we veel last hebben van spam, die via deze formulieren binnen komt.
 
captcha
Vul de bovenstaande code in: