
Friendly Fire
Heb jij informatie over een festival, band of optreden?
IAMX is een zijproject van Chris Corner, zanger bij Sneaker Pimps.
De stijl van zijn eerste album is donker, erotisch en beïnvloed door verschillende muziekstijlen tijdens de jaren 80, vooral het elektronische genre, denk bijvoorbeeld aan Depeche Mode en Front 242, maar valt tegelijk ook onder de Britpop categorie.
IAMX is zeker ook populair dankzij hun live optredens. De line up van de show verandert voortdurend en bevat meestal Sue Denim (zijn vriendin) en Dee Plume, beiden van Robots in Disguise. Ook de twee helften van The Mighty Boosh, Julian Barratt en Noel Fielding, zijn al van de partij geweest, Noel vroeger als vaste bassist en Julian eerder als occasionele toevallige deelnemer. De groep is enorm populair in Wallonië, waar het album hevig gepromoot werd door radio en televisie.
Wij hebben geen informatie over komende concerten of festivaloptredens van Iamx. Jij wel? Laat het ons weten via onze submit-functie.