Drieëntwintig feestvierders die zaterdag aan de City Parade in Brussel deelnamen, zijn met spoed in het ziekenhuis opgenomen. Dat melden de politiediensten van de hoofdstad in hun eindbalans van het technofestival. Alle 23 verkeerden ze in een alcoholcoma of hadden producten ingenomen.De politie verrichte in de marge van de City Parade veertien aanhoudingen. Drie mensen werden administratief aangehouden wegens dronkenschap, elf anderen werden gerechtelijk aangehouden omwille van aan drugs gerelateerde feiten.
Op het terrein moesten de hulpdiensten exact 200 "medische gevallen" verzorgen. Daarbovenop moesten ze 88 keer uitrukken voor mensen die zich onder meer bezeerd hadden bij een valpartij of ziek geworden waren.
Ga je net zo hard op festivals als wij?
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

DE DATUM VOOR PUKKELPOP EN LOWLANDS 2011In 2011 wordt Pukkelpop gehouden van donderdag 18 tot en met zaterdag 20...

NIEUWE NAMEN LE GUESS WHO? De organisatie van Le Guess Who? heeft een aantal nieuwe namen bekend...
REACTIES
Wrong Volgens mij is dit op een Lowlands of een Pukkelpop net zo, maar maken ze het niet bekend..
0
youcancallme.. ja denk t ook, behalve dat openbaar dronkenschap gebeuren dan..
0
Kolko Ik denk dat Pukkelpop niet als openbaar wordt beschouwd, anders zouden er ook wat arrestaties gebeuren, denk ik ^^
0
REAGEREN
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.
