Open Air Stage
Sebastian Ingrosso, High Tek Soul: starring Kevin Saunderson & Derrick May, Fedde le Grand, A-Trak, Joris Voorn, Afrojack, 2000 and One en Lex Empress.
Nachtlab Meets Red Bull
Richie Hawtin, Olivier Weiter, Ben Sims, Franklin Reeves, Einmusik, Boris Werner, Rodriguez Junior, Todd Terry, Homework, Marc Houle en Miss Melera.
Electric Deluxe Presents
Dave Clarke, James Ruskin, Marcel Dettmann, Marcel Fengler, Joey Daniel, Estroe en Speedy J.
GZG
Robert Powlson, Reset Robot, Toni Rios, De Man Zonder Schaduw, Iso D'or & Mark Boon en Mike Ravelli.
BoysNoize Records
Boys Noize, D.I.M., Housemeister, Modeselektor ft. Pfadfinderei Visuals, Mixhell, Strip Steve en Dem Slackers.
Dog Day Disco
Tensnake, Villa, Palmbomen, Tom Trago, Lustige Lola & Weltschmerz en Johanna Maria.
Dirty Dutch
Chuckie, Gregor Salto, Martin Solveig, MC Roga, Chocolate Puma, Don Diablo, Gregori Klosman, Bingoplayers en GLOWINTHEDARK.
Club Zonder Filter
$imon & Giographic, Tinus & Hearthchord, Suicide Virgins, Local Spastics en Zachte G.
Energy
Sander van Doorn, Dirty South, Dimitri Vegas & Like Mike, Marco V, Moguai, Funkagenda, AN21 & Max Vangeli B2B, Ralvero en MC Stretch.
OI! vs Vage Gasten
Nymfo, Gomes vs. Brutuzz, MC Drew, Jakes, Wannabe A Star, Spyder, Jackmaster, Henzel & Disco Nova, Swindle, MileZ, Vin-E en Nobody Beats The Drum.
SFFRMKRS Avec Leyp!
Cream, Kleine Viezerik, Melly Mel & Carita La Nina, Fanny West, Turne, Abstract, The Flexican, Jane Doe, MC Akwasi, Zo Moeilijk, Snelle Jelle & Friends, Alain deLon en MC Sef.
Q-Dance
Activator 'Subground', Wildstylez ft. Danielle, Zatox ft. MC 'Wild Motherfuckers', MC DV8, Brennan Heart ft. LEFT, Headhunterz ft. Winne, Coone vs. Psyko Punkz, Slim Shore ft. Agua de Annique, Ran-D LIVE, Noisecontrollers en Promo ft. Skinto.
Subway
Jasper Wolff, Maarten Bloem, Maarten Mittendorff, Bob Nagel, Olff en Michael Jacques.
Few Kids On The Block
Joshua Walter, Rockstar Dim Browski | Kiss Escort, Rubix, Guerilla Speakerz, Fellow, The Eclectic Eleven, Abstract, Tjoller inc., Knuckle Duster Agency, Full Crate, Quinten 909, Wurtz, Kevin Bradley, Mr. Speak, Aiscream, Dan Stezo, Knowledje, Cata Pirata, Chamireaux, Lars Vegas en Cristal Empire.
Tjerhakkers kraken de Theatertent
Curious Avatar, Tjerhakkers, De Grote Vinnie, Donnie & Sjakie Show, Kunstbende Best Off, Het Pek & Verenkanon, Meester Moeilijk en Sjonnie Disco, ダンスダンスレボリューション (DANCE DANCE REVOLUTION), Project Wildeman en Stille Fanfare Modeshow.
Op zaterdag 7 mei start om 10.00 uur de kaartverkoop, exclusief via Mysteryland.com.
Altijd op de hoogte van al het festivalnieuws?
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
ANBERLIN E.A. COMPLETEREN SONISPHERE UKMet Sonic Boom Six, Red Bull Sunday, The Defiled & Black Spiders,...
SANTIGOLD, MOGWAI E.A. OP BERLIN FESTIVAL 2011 A-Trak, Apparat Band, Battles, Beirut, Bodi Bill, Boy George DJ-Set,...
REACTIES
wo 04 mei 2011 08:55
Wrong Beetje gebrek aan grote namen, op zich wel interessante line-up.
REAGEREN
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.