Morgen is het dan eindelijk weer tijd voor Rock Werchter. De komende vier dagen verwelkomen onze zuiderburen onder andere Hurts, Iron Maiden, Queens of the Stone Age, Mona en Kasabian. Maar voor het zover is, moet je er natuurlijk eerst zien te geraken. Aangezien ons bericht met verschillende routes vorig jaar erg goed ontvangen is, plaatsen we ook voor deze editie weer een overzicht.Bus:
Lijn A (Leuven-Haacht-Leuven)
Deze bus vertrekt aan Leuven station en rijdt vervolgens naar de festivalhalte in Haacht. Maak gebruik van deze lijn als je op camping A2, A3, A4 of A6 wil slapen.
Lijn B (Leuven-Werchter-Leuven)
Deze bus vertrekt aan Leuven Station en rijdt vervolgens naar de festivalhalte in Werchter. Maak gebruik van deze lijn als je op camping A0, A1 of in de zones B of C wil slapen.
Auto:
De parkings worden ingedeeld in 3 zones:
Zone A langs de invalsweg vanuit Haacht (enkel bereikbaar via Haacht)
Zone B langs de invalsweg vanuit Rotselaar (enkel bereikbaar via Rotselaar en via de E314)
Zone C langs de baan Betekom-Werchter en langs de ring van Werchter (enkel bereikbaar via Tremelo en Aarschot)
Uiteraard wensen wij iedereen ontzettend veel plezier op Rock Werchter dit weekend! Festivalinfo is zelf ook van de partij voor een uitgebreid verslag. Check hier de volledige Rock Werchter 2011 line-up en meer info.
Dit soort nieuws elke week in je mailbox?
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

DRIE NIEUWE NAMEN FESTIVAL DRANOUTER 2011Festival Dranouter (4 t/m 7 augustus) heeft met o.a. Amy MacDonald,...

AFFICHE FEEST IN HET PARK VOLLEDIG Feest in het Park heeft een nieuwe en tevens laatste lichting namen aan het...
REACTIES
REAGEREN
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.


