
'Zij hebben geen kaart gekocht voor een concert van The Stones, maar voor een dagje Pinkpop', aldus de festivalbaas. Hij meent dat het programma sterk genoeg is, zelfs zonder Rolling Stones. In dat geval wordt John Mayer gepromoveerd tot headliner.
Vooralsnog is daar echter geen sprake van en is alleen het Australische en Nieuw Zeelandse deel gecanceld. Pinkpop vindt dit jaar plaats van 7 tot en met 9 juni. Arctic Monkeys en Metallica zijn de overige twee headliners.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

GENT JAZZ FESTIVAL KOMT MET ÓLAFUR ARNALDS, MELANIE...Vanochtend tijdens de persconferentie hebben de organisatoren van het Gent...

STEKKER IN HET PARK KOMT MET MODERN DEEP LEFT... De organisatie van het festival Stekker in het Park komt alvast met een tipje...
REACTIES

pede Prijs van de pinkpopkaartjes op de zwarte markt neemt opeens een duikvlucht....

Nvl8 Misschien komen we dan toch nog aan twee weekendkaarten... (bij deze ook een oproep!)

marcus75
au! dan blijft er van de zaterdag line-up weinig meer over he...
Maar dat zal Jan een zorg zijn: is toch al lekker uitverkocht!

mitch91 Dachten ze bij pukkelpop ook zo: http://www.festivalinfo.nl/news/27410/Vrijdagtickets_Pukkelpop_mogen_retour_ivm_afzegging_Neil_Young/

weetikveel17 als de stones niet door zouden gaan promoveert hij john mayer tot headliner....laat hem aerosmith boeken dan als waardige vervanger --> ze zijn toch in de buurt

elmojfk Beetje jammer voor de echte fans. Zonder de Stones was je festival denk ik niet uitverkocht geweest. Als je publiekstrekker annuleert kan je toch in ieder geval de dagkaarten retour nemen. Echte fans kopen toch geen kaartje voor de rest van het programma die komen voor je headliner. Dat hij weekendkaarten niet terug neemt snap ik volledig.

teamtallica Pinkpop is over bijna DRIE maanden, kan me niet voorstellen dat die serie concerten die dan gepland is ook nog gecancelled of verzet wordt naar aanleiding van het overlijden van de vriendin van Jagger. Zeer triest nieuws natuurlijk, maar de hele Stones organisatie is volgens mij ook wel dusdanig groot en professioneel dat men tegen die tijd echt wel weer optreedt. The Show must go on!

deHertog ah die vrijdag nog maar eens kijken of ik voor 7,50 John mayer eens live kan gaan checken

Megalomaniac
elmojfk schreef:
Beetje jammer voor de echte fans. Zonder de Stones was je festival denk ik niet uitverkocht geweest. Als je publiekstrekker annuleert kan je toch in ieder geval de dagkaarten retour nemen. Echte fans kopen toch geen kaartje voor de rest van het programma die komen voor je headliner. Dat hij weekendkaarten niet terug neemt snap ik volledig.
ONZIN. Je koopt altijd voor een bepaalde artiest een kaartje uiteindelijk. Maar misschien sommige wel voor John Mayer (ook publiekstrekker) Of andere voor Joe Bonnamassa. Ja, bedoel. Het is precies van Jan Smeets zegt, je koopt een kaartje voor een festival. Punt.

Kilik-1990
Beetje misleidende titel hier. Natuurlijk zijn vrijwel alle Pinkpop weekend kaarten en Zaterdag kaarten gekocht púúr voor de Stones. Maar om nu al "stress" en "onrust" te storen 3 maanden voor het optreden vind ik wel een beetje overbodig.
De titel zegt eigenlijk al dat ze afzeggen, beetje overdreven.

sebasmeer Mooi als ze niet komen, dan kan ik misschien ook nog betaalbaar naar Pink Pop :D

Sjoerd92 Zou balen zijn voor de echte fan maar ik zou t geweldig vinden voor de mensen waarvan hun ticket binnen 10 minuten op marktplaats stonden.

softenfun Als dat met de maandag zou gebeuren met metalica dan wil ik mijn geld terug want inderdaad ik kom alleen voor metalica en het bier :)

jeroensiep
mitch91 schreef:
Dachten ze bij pukkelpop ook zo: http://www.festivalinfo.nl/news/27410/Vrijdagtickets_Pukkelpop_mogen_retour_ivm_afzegging_Neil_Young/ Bij Pukkelpop kreeg iedereen die daarvoor kwam zijn kaartje terug toen Neil Young niet kwam. Dus wat bedoel je met 'dachten ze bij pukkelpop ook zo'?

mitch91
jeroensiep schreef:
mitch91 schreef:
Dachten ze bij pukkelpop ook zo: http://www.festivalinfo.nl/news/27410/Vrijdagtickets_Pukkelpop_mogen_retour_ivm_afzegging_Neil_Young/ Bij Pukkelpop kreeg iedereen die daarvoor kwam zijn kaartje terug toen Neil Young niet kwam. Dus wat bedoel je met 'dachten ze bij pukkelpop ook zo'?
Dat was dus sarcasme (vandaar het linkje) ;)
Ik vind dat Jan Smeets te vroeg dingen roept. "Zolang The Stones niet afzeggen gaat het door" of "Daar kan ik nu geen uitspraken over doen" waren al prima geweest.
Destijds was ik positief verast door Pukkelpop dat ze een week voor het festival de kaarten nog terug namen.
Daarmee heeft Jan Smeet gelijk als hij zegt dat mensen niet het 'recht' hebben. Maar je wilt je klanten wel een bepaald vertrouwen geven voor komende jaren.

Mudvayne
Smeets heeft een punt.
Het betreft hier een festival, geen enkel concert.
Qua sympathie is dit echter beneden alle peil.
En Pukkelpop scoort daar inderdaad mee.
Al kochten toen wellicht wat ouderen een ticket die aan de rest van de line-up weinig zouden gehad hebben.
We zijn hoedanook het jaar 2014. Dan kan er al eens wat geregeld worden met de kaarten via een link op internet ofzo. Het zijn toch geen kleine amateurs daar in Landgraaf?
Nouja, die stones komen gewoon hoor.
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.