Met Vince Neil (zanger/gitaar), Nikki Sixx (basgitaar), Mick Mars (gitaar) en Tommy Lee (drums) is Mötley Crüe anno 2005 weer terug in de oorspronkelijk bezetting en bezig aan een nieuwe wereldtournee.

DYNAMO WIL WEER 'OPEN AIR'-EVENTJongerencentrum Dynamo in Eindhoven wil weer jaarlijks een festival in de...

MOTÖRHEAD OOK NAAR LOWLANDS 2007 In het tourschema van Motörhead kunnen we lezen dat deze naast Fields of...
REACTIES

PaulMT Gerucht en bron doen al langer de ronde. IK hoop echt dat het waar is, zou een zéér mooie toevoeging zijn op Graspop.

djfundametal ja op de site van aerosmith staan ze overal in het voorprogramma dus zal het wel kloppen denk ik ook graspop staat er zo bij

Miesjel Oeh, oldscool Mötley Crüe.
Ff hopen dat ze ook RAR, FOR of Werchter aandoen, want ik ga d'r niet speciaal voor naar Graspop..

PaulMT Net was nog een andere bron (ticketdinges)die ik iets minder vertrouw dan de site van Aerosmith. Alleen zie ik het nergens staan op de site.

umberrella nou dan heb ik al voor de zomer afgelopen is voldaan aan mijn wishlist :o
:)

Obey-Your-Ma.. F**K!! als Motley Crue op Arrow komt moet ik er misschien toch maar aan geloven.. ik vond de line-up van dit jaar zwaar tegen vallen met alleen Aerosmith en Thin Lizzy... (wat ik leuk vind) maar als Motley Crue erbij komt en die laatste naam ook nog leuk dan mag ik het niet missen..!!

metaalerik Ik wist het al dankzij een gerucht op het graspop forum maaar.... daar zei iemand met volgens hem erg betrouwbare bronnen dat Motley Crue graspop afgezegd schijnt te hebben. Toch maar hopen dat ze wel komen, zou tof zijn.

CAB Volgens mij onzin zowel op de Aerosmith site als op de Motley site wordt er met geen woord over gesproken. In het verhaaltje op de genoemde website hebben ze het over fall 2006, gewoon een ticketscalper die er een slaatje uit probeert te slaan volgens mij.

heshusius ik ben er klaar voor : i love girls and i love L.A kortom ik ben klaar voor ouwe herrie
even een muzikale luistertip : tuff met het nummer hairband
echt een nummer voor dit soort momenten

niesl2 als het schema het toelaat ga ik ze wel ff checken op GMM, al is het maar voor de fop :P

Lammie De Graspop Metal Meeting begint steeds meer een Graspop Rock Meeting te worden, blij dat we ondertussen hebben besloten naar Hellfest te gaan want de keuze tussen Aerosmith/Motley Crue of Immortal/Emperor is een wel heel makkelijke.

Sabbath Ja man, dat vind ik ook, helemaal als je ff wat verder leest en ziet dat die tour van Motley crue met Aerosmith pas begint in September. sorry, maar is GMM dan niet al lang geweest?

marper als dit waar is, is het echt super cool!!! zou er al heen gaan, want heb me kaartje al lang :p

ToxicTwin De informatie op die site klopt niet. Aerosmith tourde van september tot en met december 2006 in Amerika met Motley Crue in het voorprogramma. Dit jaar touren ze o.a. met Velvet Revolver, maar niet met Motley Crue.

Rulove Ze staan als hoofdact op het God of metal festival te Milaan.
Saturday, June 2nd, 2007
Gates open: 10,00 am
MOTLEY CRUE 21.30 - 23.30
etc

Azrael Mötley Crüe heeft vandaag de data voor de Europese toernee bekendgemaakt. Ze slaan Nederland zoals altijd over, en geven in België een los concert in de AB te Brussel. Geen festivaloptredens op Graspop en Arrow dus. Festivalinfo sloeg de plank weer eens helemaal mis, en ging uit van informatie uit 2006 (toen Aerosmith en Mötley Crüe samen een Amerikaanse toernee deden) op een vage ticketsite. Jullie slaan de laatste tijd wel ontzettend veel flaters zeg...

chiel Ik ga ze alvast zien in de AB! best wel raar dat ze in zo'n kleine zaal spelen

kastanjekiller ik hoop da ze kome ,vind het een heel goeie groep alleen jammer da de kans klein is aangezien ze nog is in den ab spelen dus ja ,let us hope ,same with Machine Head
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.