Overijssels Bevrijdingsfestival (Zwolle) komt met o.a. Kensington, Blaudzun, Jett Rebel

BevrijdingsfestivalZwolle.jpg
Overijssels Bevrijdingsfestival (Zwolle) komt met o.a. Kensington, Blaudzun, Jett Rebel
Door RobZ op 10 februari 2017 - 10:21 1 Elk jaar is het op 5 mei in Zwolle groot feest. Bevrijdingsfestival Overijssel aldaar, is een van de grootste Bevrijdingsfestivals die Nederland kent. Vandaag maakt het festival z'n niet misselijke line-up bekend. Zelfs de speeltijden zijn al bekend, dus pak je agenda erbij!

Het programma voor Bevrijdingsfestival Overijssel ziet er als volgt uit:

Hoofdpodium
11.00 – 11.50 Openingsconcert met The Bluebettes
12.20 – 12.45 Fais
13.15 – 14.00 Coely
14.30 – 15.15 Waylon
15.45 – 16.45 Jett Rebel
16.55 – 17.00 5 voor 5
17.15 – 18.00 Bazzookas
18.30 – 19.20 Danny Vera
19.50 – 20.45 Blaudzun
21.00 – 21.40 Paul van ’t Veer (DJ-set)
21.45 – 23.00 Kensington

Podium Abbott
12.00 – 12.50 The Cool Quest
13.20 – 14.05 LAKSHMI
14.35 – 15.20 Son Mieux
15.50 – 16.35 Ferocious Dog
17.05 – 18.00 Joanne Shaw Taylor
18.30 – 19.30 TEXTURES
20.00 – 21.00 Txarango
21.30 – 23.30 Singlefeestje

Sena Performers Stage
13.00 – 13.40 Paul Sinha
14.15 – 14.55 Hard & Heady
15.30 – 16.10 Money & The Man
16.45 – 17.25 Aspen Gems
18.00 – 18.40 Rob Dekay
19.15 – 19.55 UNDAWN
20.30 – 21.10 Backgammon
21.45 – 22.25 Black Monsoon

Danstheater
13.00 – 14.30 DIFF Dance Centre
14.45 – 16.15 AFRIKABOOMNADA
17.00 – 18.00 KOFFIE
18.45 – 19.45 Knarsetand
20.15 – 21.15 Sjamsoedin
21.30 – 22.45 Pyrodox
22.45 – 23.45 KD Soundsystem

Bospodium
11.30 – 12.15 Jazz voor Kinderen
12.45 – 13.30 Karel J. Schepers & Esmée Schreurs (winnares The Voice Kids)
14.00 – 14.45 Roots Rising
15.15 – 16.00 little hurricane
16.30 – 17.15 Chayah
17.45 – 18.30 Small Time Crooks

Deltion VIP Lounge
13:00 – 13:20 Chayah
13:40 – 14:00 Hind Hakki
14:20 – 14:40 Hind Hakki
15:00 – 15:20 Brush
15:40 – 16:00 Judy Blank
16:20 – 16:40 Judy Blank
17:00 – 17:20 Jon Tarifa
17:40 – 18:00 Jon Tarifa
18:20 – 18:40 Erwin Nyhoff
19:00 – 19:20 Erwin Nyhoff

Windesheim Theater
12.00 – 12.15 Opening Jan Willen Meinsma
12.15 – 12.45 Uitgelicht door studenten Journalistiek
13.10 – 13.25 Jolien Damsma
13.25 – 13.40 Floris ten Hacken
14.00 – 14.30 Festivalcollege
14.50 – 15.35 Vrijheidscollege: Eric Corton
15.50 – 16.15 Hessel van der Scheer
16.30 – 17.00 Vincent en Eva
17.25 – 17.50 Wood’n Goldfish
18.30 – 19.00 Memory Lane
19.30 – 20.00 Half a Mile
20.30 – 21.00 Bedjûl
21.30 – 23.00 Silent Disco met DJ’s Berkum & Mulder

Zoals elk jaar is het festival geheel gratis te bezoeken!


Retropop 2015

THE PRETENDERS, DI-RECT, PATER MOESKROEN EN MEER...Voor het Retropop festival in Emmen is er weer een nieuwe lading namen bekend...

warpaint1

FORSE LADING NAMEN VOOR MELT FESTIVAL 2017 (O.A.... Veel nieuwe namen voor Melt! 2017. Hieronder vind je de bonte stoet artiesten...

REAGEREN

REAGEREN?
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.