Noorderslag en Eurosonic programma zo goed als rond

Door yeahroen op 28 november 2002 - 14:00 Eurosonic
Eurosonic, dé showcase van opkomende Europese bands, wordt in 2003 gehouden op donderdag 9 en vrijdag 10 januari. Verspreid over diverse locaties in de Groningse binnenstad zullen de volgende acts optreden:

9 januari
35007, Amari, An Pierlé, The Apers, Audiotransparent, Blues Brother Castro, Cadillac, Caesar, Echos Minor, El Shit, Jimmy Barock, Johan, Ken, Lawn , The Libertines, Mick Hart, Neko Case & Her Boyfriends, Nostoc, Pane, Pinkostar, Spoiler, Union Youth

10 januari
Apparat Organ Quartet, Ballyhoo dj's, Basalt, Bettie Serveert, Bjorn 'stringmachine' Berge, Black Box Recorder, Blasted Mechanism, Bong Ra, C/4, Chair, Coem, Colleen, Console, Cosmotron, David & the Citizens, Dionysos, dj Aardvarck, dj Allbreed, dj B-art, dj C-Mon & Kypski, dj Donor, dj Edzon, dj Hugo Del Cano, dj Kid Goesting, dj Laidback Luke, dj Lowprofile, dj Mike Bendorph, dj Orchid, dj R.a.T., dj Serge, dj Shiva, dj Toni Little, Dreadlock Pussy, The Drift, Envelope, Erlend Øye, Étoile Azur, Fifty Foot Combo, Fingathing, The Flaming Sideburns, Garish, Girls On Top, de Heideroosjes, Henkus, Ian Gomm, Jah Sound International, Junior Senior, Kaizers Orchestra, Kettel, Kouwe Makkers, Leftie's Soul Connection, Magicrays, Mando Diao, Manitoba, Marit Bergman, ichael J. Sheehy, Miss Black America, Mo' Jones, Mouse, Naked Lunch, Neeka, The No Goods, Noint?, Nyers, Ojos de Brujo, Onakentona, Orange Black, Parker, Patrice, Perry Rose, Phil Martin's Mystical Funk, Podgy, The Project, The Raveonettes, Red Zebra, Rednose Distrikt, S.P.E.C.T.R.E., The Shavers, Sidonie, Ska-P, Slovo, Slut, Sonia, Starfighter, Still Niño, Sukilove, Superheroes, Terminalhead, Verdena, Wyatt, Xploding Plastix, Zap Zoo, Zingende Fresia's

Noorderslag
Zaterdag 11 januari staat de Groningse Oosterpoort in het teken van [url=https://www.festivalinfo.nl/festival_detail.php?festival_id=791]Noorderslag[url]
Vrijwel alle optredende acts zijn nu bekend:
Alamo Race Track, Anouk, At The Close Of EveryDay, Beef, Cold Popculture, dj Alden Tyrell, dj C-Mon & Kypski, dj Dexter, dj Dreazz & Falcon, dj Jan Liefhebber, dj Joris Voorn, dj Laidback Luke, dj Lucien Foort (NL Mix), dj Serge, dj Steve Rachmad, E-Life, Face Tomorrow, Green Lizard, Moordgasten, Olabola, Raymzter, Relax, The Riplets, Rizky Rough, Robert Lee, Rose, Sage, Sandusky Sêna, Silkstone, Smogus, Soundsurfer, The Spades, Spinvis, Track Addicts, VanKatoen, Voicst, VSOP, Whipster, The Yearlings, Zuco 103 en de winnaar van de Grote Prijs van Nederland en de winnaar van de Popprijs.

De voorverkoop voor zowel Eurosonic als Noorderslag is reeds begonnen.



Pinkpop 2003 Logo

NIEUWE NAMEN PINKPOP 2003Daags voor de officiele bekendmaking van het PINKPOP programma in Paradiso,...

REAGEREN

REAGEREN?
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.