Redacteuren en stagiair(e)s gezocht

Door Marz667 op 12 december 2008 - 17:00 1 Met de eerste namen van Pinkpop werd het startsein gegeven, de festivalnamen voor 2009 zullen weer langzaam komen binnendruppelen. Met dit in het achterhoofd, kunnen we zeker een aantal extra handen gebruiken voor https://www.festivalinfo.nl/ , https://www.podiuminfo.nl/ , https://www.cabaretinfo.nl/ en https://www.agendainfo.nl/ . We zijn zoekende naar een paar enthousiaste vrijwilligers die ons team komen versterken en ons willen helpen met verwerken van alle informatie die binnenkomt. We kunnen mensen gebruiken voor de volgende functies:

Redacteur / Nieuwsposter:
Zie je vaak als eerste de leukste festival- en concertnieuwtjes, heb je een brede muzieksmaak en kan/wil je dit delen met onze 30.000 dagelijkse bezoekers? Dan ben jij geknipt voor de functie van redacteur / nieuwsposter. Als redacteur / nieuwsposter ga je actief op zoek naar leuk nieuws en zorg je ervoor dat onze bezoekers op een goede manier geïnformeerd worden. Verder help je mee met het bijhouden van onze concert- en festivalagenda.

Als je uit België komt, aarzel dan niet te reageren. We zoeken dringend Belgische versterking voor ons team!

Stagiair(e)s:
Festivalinfo/Podiuminfo/Cabaretinfo/Agendainfo is altijd op zoek naar één of meerdere gemotiveerde student(en) van MBO of HBO-niveau, die minimaal vier maanden stage wil(len) lopen in Amsterdam. We zoeken vooral mensen in de richtingen media/cultuur, vormgeving en informatica (PHP / MySQL development).(Hier vind je meer informatie over de mogelijkheid bij ons stage te lopen)

Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een mail met een motivatie en wat informatie over jezelf naar info@festivalinfo.nl

Dit soort nieuws elke week in je mailbox?
Schrijf je in op onze nieuwsbriefgroezrock2009.gif17

GROEZROCK VOEGT WEER NIEUWE NAMEN TOE!De organisatie van Groezrock, dat plaatsvindt in het Belgische plaatsje...

Roadburn Festival 20071

TWEE NIEUWE NAMEN ROADBURN FESTIVAL 2009 Voor de donderdag zijn de bands Baroness en Minsk toegevoegd aan de line...

REACTIES

Avatar bruisedego
za 13 dec 2008 12:15

bruisedego Ik heb mijn afstudeeropdracht voor CMD gedaan hier, en ik kan het iedereen aanraden! :)

 0

REAGEREN

REAGEREN?
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.