Simple Minds
Roxy Music
The Waterboys
Raymond van het Groenewoud
Fischer-Z
Melanie
The Sweet
Ray Davies
Coldplace
Björn Again
Heb jij informatie over een festival, band of optreden?
LOTS Festival 2010
LET OP: Volgens onze informatie is dit festival afgelast of verplaatst. Bekijk de officiele site het festival voor verdere informatie
Lots is een nieuw festival voor levensgenieters in Biddinghuizen, Evenemententerrein Walibi World.
Het zal voor de eerste keer haar deuren openen voor een bont gezelschap van publiek en artiesten. Een Bourgondisch festival met muziek van het Woodstock-tot en met TopPop tijdperk, maar er worden zeker ook muzikale uitstapjes naar de 21ste eeuw gemaakt.
Tickets kosten 95 euro. Als je ook wilt blijven slapen heb je een aanvullend kampeerkaartje nodig, prijzen daarvoor hangen af van wat voor soort accommodatie je wilt hebben.
Aanvang programma vrijdagmiddag 27 augustus om 16.00 uur.
Einde zondagmiddag 29 augustus 14.00 uur.
Simple Minds
Roxy Music
The Waterboys
Raymond van het Groenewoud
Fischer-Z
Melanie
The Sweet
Ray Davies
Coldplace
Björn Again
Biddinghuizen, Evenemententerrein Walibi World.