Festival: LOTS Festival 2010

vr
27
aug
za
28
aug
zo
29
aug

LOTS Festival 2010

Biddinghuizen, Nederland

LET OP: Volgens onze informatie is dit festival afgelast of verplaatst. Bekijk de officiele site het festival voor verdere informatie

Lots is een nieuw festival voor levensgenieters in Biddinghuizen, Evenemententerrein Walibi World.

Het zal voor de eerste keer haar deuren openen voor een bont gezelschap van publiek en artiesten. Een Bourgondisch festival met muziek van het Woodstock-tot en met TopPop tijdperk, maar er worden zeker ook muzikale uitstapjes naar de 21ste eeuw gemaakt.

Tickets kosten 95 euro. Als je ook wilt blijven slapen heb je een aanvullend kampeerkaartje nodig, prijzen daarvoor hangen af van wat voor soort accommodatie je wilt hebben.

Aanvang programma vrijdagmiddag 27 augustus om 16.00 uur.
Einde zondagmiddag 29 augustus 14.00 uur.

Bevestigde artiesten

REISINFORMATIE

Biddinghuizen, Evenemententerrein Walibi World.

LOTS Festival 2010 artiesten op de podia

LOTS Festival NIEUWS

LEDEN DIE HIER NAAR TOE ZIJN GEWEEST