Festival: Des Konings Festival 2025

za
26
apr

Des Konings Festival 2025

Deventer, Nederland

Des Konings Festival, de jaarlijkse traditie om van je vrije dag een Rock-’n-roll dag te maken. Met van half twee ’s middags tot acht uur ’s avonds rock, roots, en punk en veel gezelligheid in de mooie binnentuin van het Burgerweeshuis in Deventer.

Des Konings Festival 2025 heeft al plaatsgevonden

Let op! Des Konings Festival 2025 startte op zaterdag 26 april 2025. Dat is 70 dagen geleden.

FESTIVAL GRATIS

Dit festival was gratis toegankelijk.

Festival locaties

Dit festival werd gehouden op locatie Burgerweeshuis, Deventer. Bekijk hier al onze Burgerweeshuis Deventer informatie op Podiuminfo.

Bevestigde artiesten


REISINFORMATIE

Vanaf het NS-station rechtdoor de Singelstraat in. Rechtdoor lopen (zo’n 150 meter) en bij de bocht naar links, rechtsaf slaan de Smedenstraat in. Bij de bocht naar rechts, rechtdoor lopen en het plein voor Dirk v.d. broek schuin oversteken. Als je links van deze winkel staat zie je Het Burgerweeshuis, aan de Bagijnenstraat 9.

ZO WAS HET WEER OP Des Konings Festival 2025

Benieuwd wat weer was tijdens Des Konings Festival in 2025? Volgens Openweathermap waren dit de weersomstandigheden in Deventer tijdens Des Konings Festival 2025.

za
26
apr
Ochtend bewolkt 11 ℃
Middag licht bewolkt 17 ℃
Avond bewolkt 12 ℃
Min: 6.9 ℃, Max: 16.9 ℃

Des Konings Festival NIEUWS

LEDEN DIE HIER NAAR TOE ZIJN GEWEEST

LEDEN DIE HIER NAAR TOE WILDEN

HISTORIE

Des Konings Festival 2024

Des Konings Festival 2022

Des Konings Festival 2020

Des Konings Festival 2018

Des Konings Festival 2017