De Amerikaanse punkrockers Versus The World hebben zichzelf bevestigd voor Groezrock via hun eigen Twitter-account. Ataris-bassist Mike Davenport begon Versus The World in zijn favoriete platenwinkel in Santa Barbara, met drie fans van diezelfde Ataris. Toen Vandals-zanger Joe Escalante het viertal voor de eerste keer zag spelen schoof hij ze meteen een contract van zijn fameuze punklabel Kung Fu Records onder hun neus. Van de Ataris is sindsdien niet veel meer vernomen, van Versus The World des te meer!
Groezrock heeft al een puzzel van de eerste namen online staan en die uitkomst wordt waarschijnlijk morgen gegeven. Verder zijn er "onofficieel" al een paar namen bevestigd naast Versus The World, dit zijn namelijk DYS, Parkway Drive en The Old Firm Casuals.
Wekelijks het belangrijkste festivalnieuws in je mailbox?
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

NIEUWE NAMEN EUROSONIC 2012Vandaag zijn er weer nieuwe namen bekend gemaakt voor Eurosonic. Deze namen...

WINNEN: 3X2 KAARTEN VOOR VOLBEAT IN AHOY Het Deense Volbeat is net zo geïnspireerd door Johnny Cash als door...
REACTIES
MaybexMemories BAM! Wat een bazenband is dat! Had ik ECHT niet verwacht :) Ik heb ze in 2006 gezien in de W2 en dat was echt dik! :) wist niet dat ze nog bestonden joh!
0
Marz667 In 2006 in de Melkweg gezien met 10 andere mensen. Laten we hopen dat het in 2012 een stuk beter aanslaat :)
0
REAGEREN
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.

