De Franse metalband Gojira heeft zichzelf via hun facebookpagina bevestigd voor Lowlands. Op de pagina is te lezen dat de band op zondag 18 augustus het festival zal aandoen.De laatste 1000 vrijgekomen kaarten voor Lowlands waren gisteren binnen 30 seconden weer uitverkocht.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

EXIT FESTIVAL KOMT MET DAVID GUETTADit jaar zal de France DJ en producer David Guetta headliner zijn op het...

DEAD ELVIS OP ONE MAN BAND FESTIVAL Op 1 juni organiseert het Utrechtse poppodium dB's voor de derde keer het One...
REACTIES
Ace2000 En terecht. Sympathieke band met een eigen geluid. Drie metalbands tot nu toe en behoorlijk wat andere gitaarbands... er lijkt weer wat meer rock te staan dit jaar.
Pietsie Ga een keer niet naar Lowlands (11x geweest) en meteen boeken ze Nine Inch Nails, Slayer en Gojira. Ja hoor! :P
Freya Heel jammer dat die kaarten al een eeuw zijn uitverkocht. Wie weet zie ik ze daar nog, anders enkel op Hellfest en Pukkelpop.
Zwolle84 WOW! Lowlands is opvallend lekker bezig dit jaar! Lijkt een reactie te zijn op de vorige line-ups.
Megalomaniac Echt een van de beste line-ups van de laatste jaren. Als er bij de volgende 90 nog een zooi van zulke namen bij zitten ga ik vergelijken met 2005 (in mijn ogen de beste line-up sinds ik er heen ga: The Prodigy, Incubus, QotsA, Korn, Foo Fighters, Bad Religion, Marilyn Manson, Nick Cave, Kaiser Chiefs (debut), Editors, Franz Ferdinand, ) Nu ik dit zo op som is het dit jaar eigenlijk gewoon al beter! ZIN IN!
REAGEREN
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.




