Festival: Eurosonic 2002

print
mail to friend
vr
11
jan

Eurosonic 2002

Groningen, Nederland

vrijdag 11 januari 2002, Groningen, 20.00 - 05.00 uur
EuroSonic, op vrijdag 11 januari op een groot aantal podia in de binnenstad van Groningen, is een spannende kennismaking met het belangrijkste aanstormende Europese talent. Meer dan tachtig van de beste bands uit heel Europa op één avond op loopafstand van elkaar.

vervolg programma:
Llorca (Frankrijk)
Lo Fidelity All Stars
Longplayers (Nederland)
Lovehandles (Nederland)
Mardi Gras bb (Duitsland)
Maximilian Hecker (Duitsland)
MC Lyrical Tie (Nederland)
Millionaire (België)
Ml (Nederland)
Monza (België)
Moonlake (België)
Morningstar (Nederland)
The Music (Groot Brittanië)
Negative Space Cowboys (Ierland)
New Cool Collective (Nederland)
Nomen (Nederland)
Noon (Nederland)
Paleface (Finland)
Passion Flower (Nederland)
The Perishers (Zweden)
Perplex (winnaar GPvNL dance)
Peter Dolving (Zweden)
The Plan (Zweden)
Pompidou (Nederland)
Rapalje (Nederland)
Reiziger (België)
Renegade Soundwave (Groot Brittanië)
Room No. 13 (Nederland)
Rosemary's Sons (Nederland)
Saybia (Denemarken)
Sergent Garcia (Frankrijk)
Shikari (Nederland)
The Shot Mugs (Nederland)
SI Futures (Groot Brittanië)
SpicyGoat (Groot Brittanië)
Stereo Total (Duitsland)
Supersub (Nederland)
Swan Lee (Denemarken)
Teddybears Sthlm (Zweden)
Thilo (Nederland/Duitsland)
This Beautiful Mess (Nederland)
Vicious Visjes (Nederland)
The Waistcoats (Nederland)
The Wray Gunn (Portugal)
Zebra (Nederland)
Zornik (België)

Bevestigde artiesten


Er zijn (nog) geen bevestigde artiesten bij Festivalinfo bekend.
Gebruik onze submit als jij wel bevestigingen weet.

REISINFORMATIE

Programma EuroSonic 2002
16 Down (Nederland)
4Lyn (Duitsland)
AC Acoustics (Groot Brittanië)
Aereogramme (Groot Brittanië)
Antapnux (Nederland)
Automatic Buffalo (België)
Bakeliet Sound System (Nederland)
The Bays (Groot Brittanië)
Blind Dog (Zweden)
Bodhi (Nederland)
Caesars Palace (Zweden)
Cassady (Nederland)
Celtica (Groot Brittanië)
Clone (Zwitserland)
Cristina Dona (Italië)
Cousin X (Nederland)
Danny Vera & DélaVegaz (Nederland)
Daryll-Ann (Nederland)
David Kitt (Ierland)
Dax Riders (Frankrijk)
Dead Brothers (Zwitserland)
Di-Rect (Nederland)
DJ Chamelian (Nederland)
DJ Gijsbert (Nederland)
DJ Groovemaster Johnson (Nederland)
DJ Keu (Nederland)
DJ Le Funkubine (Nederland)
DJ Pan (Nederland)
DJ St. Paul (Nederland)
DJ Van Bellen (Nederland)
DJ Wizard (Nederland)
The Dollybirds (Nederland)
Drum-Attic Twins (Groot Brittanië)
Ekova (Frankrijk) - Sony France
Ernst Löw (Nederland)
Ernesto Oosthuizen (winnaar GPvNL singer/songwriter)
Exota Springs (Nederland)
Gather Roses (Nederland)
Heaven Street Seven (Hongarije)
The Herman Grimme Experience (Nederland)
Isak ( Zweden)
Ish (Nederland)
Jane Doe (Nederland)
Jaya The Cat (Verenigde Staten)
Jomi Massage (Denemarken)
Judith (Nederland)
King Shiloh Sound System (Nederland)
Kwan (Finland)
Lawn (Nederland)
L-Dopa & MC (Nederland)
Leaves (IJsland)
Lex Koopman (Nederland)
Liquid (Nederland)

LEDEN DIE HIER NAAR TOE ZIJN GEWEEST

Avatar Tha_U.P.S.
Tha_U.P.S.
Avatar contrapunt
contrapunt
Avatar pijnacker
pijnacker
no user avatar
Pergola55

HISTORIE

Eurosonic 2007

Eurosonic 2004

Eurosonic 2003